Firma ECO – LOGISTICS  działa w sektorze logistycznym i produkcyjnym na rynku krajowym  od  kilku lat. Nasza siedziba z centrum dystrybucyjnym mieści się przy krzyżówce autostrad A1 i A2 w Strykowie, gdzie przenieśliśmy także zaplecze magazynowo-logistyczne.

Przez 8 lat swojej działalności najpierw produkcyjnej później logistycznej rozwijamy się i zdobywamy nowe doświadczenia, które  jesteśmy gotowi wykorzystać we współpracy z Państwa Firmą. Oferujemy stabilną i wieloletnią współpracę w zakresie szerokiego rozumienia łańcucha dostaw, a w szczególności wynajęcia powierzchni magazynowych i usług logistyki kontraktowej. Dysponujemy 10000m2 powierzchni magazynowej, 40000m2 powierzchni użytkowej, własną flotą aut ciężarowych (TIR). Magazyny wyposażone w wózki widłowe elektryczne, monitoring. 

Dzięki  indywidualnemu podejściu do Klienta, szczególnie korporacyjnego, największych firm w Polsce nauczyliśmy  się powierzone nam zlecenia wykonywać szybko i solidnie. A jakość świadczonych usług i dostarczanych produktów jest podstawową Misją Firmy. Posiadane przez nas doświadczenie oraz ogromne zaangażowanie naszych pracowników pozwalają nam sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Przez ostatnie 2 lata rozbudowaliśmy powierzchnie magazynowe, rozszerzyliśmy zakres usług o przyjęcie, załadunek i rozładunek kontenerów, kompletację towarów wrażliwych, magazynowanie krótkoterminowe oraz długoterminowe, cały czas rozwijając się i powiększając portfolio zadowolonych stale współpracujących z nami Klientów.